....... حدیث روز :
رسول خدا (صلّی الله علیه و ‌آله) : هر کس به امّت من حدیثی رسانَد که به سبب آن سنّتی بر‌پا شود یا در بدعتی رخنه افتد، بهشت از آنِ او خواهد بود.

تست تبلیغات بالا 
موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار مجتمع
  • شناسه : 629
  • 02 نوامبر 2019 - 1:24
  • 2221 بازدید
  • ارسال توسط :

فرازی از خطبه نمازجمعه ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ بندرخمیر شیخ ایوب امامی

فرازی از خطبه امروز بندرخمیر شیخ ایوب امامی

فرازی از خطبه امروز بندرخمیر شیخ ایوب امامی

۱٫ در سالگرد ولادت منجی عالم بشریت محمد مصطفی صلی الله علیه و سلم هستیم و شایسته است سالگرد هایی که در تاریخ از اهمیت برخوردار است به خواطر سپرده شود و آنها را مورد اندیشه و تفکر قرارداد .

۲٫وی در ادامه خطبه خود در مورد فساد مالی که امروزه در جامعه شایع است سخن گفت وبا تاکید فراوان بر اصول مال داری و به دست آوردن، آن را از نظر قرآن و سنت بررسی نمودند.

۳٫همچنین ایشان بر پایبندی به امورات دینی بسیار تاکید داشتند و افزود که شیطان در هر زمان قصد وسوسه انسان را دارد وهمیشه می خواهد امورات دینی را در چشم انسان بد جلوه دهد و معصیت و خلاف وعده خدا را چشم مردم زیبا جلوه گر شود.

۴٫ در پایان خطیب محترم در مورد تقلید در گناه سخن گفتند و چین بیان کردند که انسان نباید اگر دید فلان عالم دینی گناه می کند و بگوید من هم گناه می کنم زیرا که او عالم است و من عالم نیستم. ایشان این‌گونه انسان‌ها را بسیار بد دانسته و همچنین بیان نمودند که اینگونه کید و نیرنگ ها از سوی شیطان است و این کار سبب خشنودی شیطان می گردد.

تست تبلیغات پایین

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک دیدگاه